Hlavní navigace

Rádio Blaník nahradí značku Rádia Petrov od 1. května

28. 4. 2020

Sdílet

Rádio Petrov Autor: Rádio Petrov

V pátek 1. května 2020 přestane vysílat Rádio Petrov. Na Brněnsku a okolí ho nahradí program Rádia Blaník. Brněnská stanice už to postupně oznamuje svým posluchačům. Celkem deset kmitočtů rozšíří pokrytí Blaníku například do Boskovic, Vyškova nebo Blanska. Signál naladí také posluchači na Vysočině.

Programový ředitel Daniel Rumpík posluchačům slibuje „dobrou náladu a oblíbené české písničky“. „Zároveň jim ale nabídneme spoustu zajímavých novinek a hezkých pořadů. Za všechny můžeme zmínit například pravidelnou cestovatelskou relaci Na cestách, kterou provází oblíbený herec Miroslav Táborský, nebo stále více populární Zlaté české ručičky,“ dodal Rumpík.

Rádio Blaník má v současnosti tržní podíl 9,7 % a oslovuje kolem 1,1 milionu posluchačů týdně. Přejmenování Rádia Petrov na Rádio Blaník schválila na žádost nového majitele vysílací rada v polovině dubna.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).