Hlavní navigace

Radio Zlín se změnilo na Hitrádio Zlín

Sdílet

Filip Rožánek 31. 5. 2021
Hitrádio Zlín Autor: Media Bohemia

Skupina Media Bohemia dokončila začlenění stanice Radio Zlín do rodiny Hitrádií. Od 31. května 2021 se stanice hlásí jako Hitrádio Zlín, má novou grafiku i předělané webové stránky.

„Stále vysíláme ze Zlína, za mikrofonem sedí stejní moderátoři, playlist se téměř nezměnil, navíc přidáváme plnohodnotnou ranní show, děláme vám společnost celou sobotu a neděli, přidali jsme víkendové zpravodajství a moderované večery,“ uvedlo Hitrádio Zlín na svém profilu na Facebooku.

Rádio změnilo majitele letos v únoru. „Akvizice Radia Zlín je zásadním mezníkem budování rodiny Hitrádií, která vznikla před 15 lety jako formátová platforma pěti regionálních stanic (Orion, Vysočina, Faktor, FM Plus a Crystal). Pokrytím Zlínského kraje se náš programový koncept rozšíří do celé republiky. V každém kraji nabídneme posluchačům regionální rádio s vlastním moderátorským týmem a zpravodajstvím a zároveň můžeme dál rozvíjet společné know-how pro marketing a hudební programování,“ řekl tehdy za skupinu Media Bohemia programový a marketingový ředitel Jan Neuman.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.