Hlavní navigace

Radio Zlín se změnilo na Hitrádio Zlín

Sdílet

Filip Rožánek 31. 5. 2021

Skupina Media Bohemia dokončila začlenění stanice Radio Zlín do rodiny Hitrádií. Od 31. května 2021 se stanice hlásí jako Hitrádio Zlín, má novou grafiku i předělané webové stránky.

„Stále vysíláme ze Zlína, za mikrofonem sedí stejní moderátoři, playlist se téměř nezměnil, navíc přidáváme plnohodnotnou ranní show, děláme vám společnost celou sobotu a neděli, přidali jsme víkendové zpravodajství a moderované večery,“ uvedlo Hitrádio Zlín na svém profilu na Facebooku.

Rádio změnilo majitele letos v únoru. „Akvizice Radia Zlín je zásadním mezníkem budování rodiny Hitrádií, která vznikla před 15 lety jako formátová platforma pěti regionálních stanic (Orion, Vysočina, Faktor, FM Plus a Crystal). Pokrytím Zlínského kraje se náš programový koncept rozšíří do celé republiky. V každém kraji nabídneme posluchačům regionální rádio s vlastním moderátorským týmem a zpravodajstvím a zároveň můžeme dál rozvíjet společné know-how pro marketing a hudební programování,“ řekl tehdy za skupinu Media Bohemia programový a marketingový ředitel Jan Neuman.

Našli jste v článku chybu?