Hlavní navigace

Redakce Seznamu se rozdělila na dva týmy, TV Seznam nově vede Ivan Mikula

3. 9. 2019

Sdílet

Ivan Mikula - TV Seznam Autor: Seznam.cz

Seznam.cz oznámil personální novinky v redakci Televize Seznam a Seznam Zpráv. Společný redakční tým se od září rozdělil na dvě části. Tu televizní nově vede Ivan Mikula, který se stal ředitelem Televize Seznam.


Autor: Seznam.cz

Ivan Mikula

Dosavadní šéfredaktor Jakub Unger bude nadále řídit webovou část a převezme také řízení rádií Expres FM a Classic Praha, které Seznam v roce 2018 koupil.

"Jakubovi patří obrovské poděkování za to, že dokázal téměř na zelené louce vybudovat televizní stanici s nesmírným potenciálem. Abychom ho dokázali náležitě vytěžit, musíme se rozvoji televize věnovat na maximum, což vedle řízení zpravodajského portálu a nově rádií Expres FM a Classic Praha, prostě není reálné. Proto jsme se rozhodli redakci rozdělit a nabídnout místo ředitele Televize Seznam Ivanovi, který je od začátku její součástí,“ vysvětluje krok místopředseda představenstva seznamu Pavel Zima.

Ředitelem obsahu zodpovědným za obsah portálu Televizeseznam.cz nadále zůstává Igor Kalaš. Ivan Mikula v Seznamu pracuje od roku 2005, před dvěma lety pak začal v TV Seznam působit na pozici business development manažera.

Televizní stanice Seznamu se od zahájení vysílání v lednu 2018 potýká s relativně nízkou sledovaností. Letos v květnu měla v cílové skupině diváků starších 15 let share kolem 0,2 %.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).