Hlavní navigace

Revolut po zmatcích oficiálně v Česku spustil podporu pro Apple Pay

1. 6. 2019

Sdílet

Revolut - mobilní aplikace - platební karta Autor: Revolut

Fintechový Revolut začátkem května přislíbil, že v červnu v Česku spustí očekávanou podporu pro Apple Pay, a nakonec to stihl už nyní. Česká republika se stala součástí vlny spuštění v patnácti zemích, kam patří i Německo, Polsko, Velká Británie, Švýcarsko či Francie.

Spuštění doprovázely zmatky. Někteří uživatelé měli možnosti své karty Revolut do Apple Pay přidat už během týdne. Revolut později další přidávání znemožnil. Nyní už vše funguje oficiálně.

Přidání karty lze provést buďto přímo v aplikaci Wallet, případně z aplikace Revolutu, kde se nachází k tomu určené tlačítko. Přidat lze jak fyzickou, tak virtuální kartu, kterou si stačí vygenerovat.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 1. 6. 2019 15:59

  mikiqex

  Apple Pay fajn, ale já teď platil v nějakém e-shopu a před přesměrováním tam psali něco o 3D Secure a platba proběhla. To už Revolut umí 3D Secure? To je totiž můj současný největší "problém" s Revolutem... :-) Vygooglil jsem jen že na tom pracují, ale ne, že by už to fungovalo.

 • 2. 6. 2019 18:08

  Johnny

  Pokud Revolut nabízí zdarma virtuální kartu, kterou je možné před každou transakcí odemknout a poté znovu zablovat, jaký má přínos 3D secure? Nehledě na to, že 3D secure musí podporovat platební brána obchodníka. Mám zkušenost, že podezřelé transakce navíc Revolut aktivně blokuje a čeká na potvrzení ze strany klienta.

 • 3. 6. 2019 6:23

  Jakub Valenta (neregistrovaný)

  Pokud to správně chápu, tak 3D secure je spíš ochrana pro obchodníka než platícího, tím že obchodu nestrhává peníze pokud nahlásíš zneužití karty.

 • 2. 6. 2019 20:49

  bez přezdívky

  Jestli se nepletu, tak virtualni karta je jenom k placenym uctum Revolutu. Hlavne ale teda nektere brany 3D vyzaduji...

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).