Hlavní navigace

Rohlík rozšiřuje záběr. První na řadu přichází pětice měst u dálnice

8. 2. 2017

Sdílet

Plzeň, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové a Pardubice. Rohlík v nových městech neoperuje s devadesátiminutovým rozvozem, ale snaží se dostat pod čtyři hodiny. 

Zákazníky obsluhuje z pražského skladu, a to výhradně prostřednictvím vlastních aut a kurýrů. V roce 2016 jsme se soustředili na Prahu. Poptávka je zde tak velká, že na expanzi nebyl prostor. Letos jsme po Liberci, Ústí nad Labem, Plzni, Hradci Králové a Pardubicích připraveni se postupně rozšířit i do dalších měst, tvrdí zakladatel firmy Tomáš Čupr.

Firma už po novém roce přišla i se svou vlastní značkou a zkouší rozvážet zboží i na benzinové pumpy v okolí PrahyS rozšířenými možnostmi dopravy nákupů experimentuje i konkurenční Koloniál

Ten třeba loni začal zkoušet závozy mezi desátou večerní a půlnocí. Během loňského roku už odběrná místa testoval s tím, že je chce ve větším letos. 

Zároveň aktuálně předělal web a chce se letos definitivně pozicovat jako místo pro velké rodinné nebo firemní nákupy. Nový web přišel i s loajalitním programem, který vrací až 2 procenta z hodnoty nákupu v rámci kreditů pro další objednávku. V březnu má přijít dynamické naceňování, které bude u vybraných výrobků snižovat cenu za kus s narůstajícím množstvím. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 8. 2. 2017 18:36

    fanda (neregistrovaný)

    Rohlík, Koloniál, Košík. Tesco. Tento rok má přijít Spar a ještě někdo. Další roky ti ostatní.

    Určitě to vítám. Jako doplněk k nakupování.

    Co mě naopak moc nechytlo je rychlé doručení. Ideální je pro mě druhý den, ale v čas, který určím.