Hlavní navigace

RRTV: Hitradio City kolem Brna na frekvenci 89,2 MHz a celkem 140 online videoslužeb

16. 8. 2018

Sdílet

RRTV

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila na svém posledním zasedání dvě vysílací licence. První opravňuje společnost AZ Rádio k vysílání stanice Hitradio Cityz vysílače Mokrá 2 v Horákově u Brna na frekvenci 89,2 MHz s výkonem padesát wattů. Druhá licence umožňuje společnosti AMC Networks Central Europe vysílat kuchařskou televizi Paprika Czech-Slovak prostřednictvím družice.

Radní také zaevidovali dva nové poskytovatele audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání a k dnešnímu dni jich tak eviduje rovných 140. Do seznamu se zapsala TV Šumperk, která funguje od letošního dubna na adrese SumperkTV.cz. Druhou zaregistrovanou službu provozuje Vyšší odborná škola televizní Brno vystupující pod názvem AIDEM. Ta je od letošního srpna umístěná na adrese B-TV.cz.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 17. 8. 2018 5:17

  no (neregistrovaný)

  Jojo, hlavně na tom internetu je to třeba všechno hezky zaregistrovat. Přece si někdo nebude vysílat jen tak :)

 • 17. 8. 2018 8:38

  bez přezdívky

  To je k vzteku. City má v Brně už třetí frekvenci. Mohli to taky přidělit někomu novému. Taky mohli frekvenci po Radiu R přidělit Radiu R.

 • 17. 8. 2018 11:55

  Luxpe (neregistrovaný)

  Zjišťuji, že se někdo pokouší spustit CNTV3, ale prozatím je to slabý a spíše neúspěšné.
  Webové stránky jsou, ale zvolené správně www.czechnews.tv. Jen je potřeba více zaplňovat obsah této webovky a změnil bych určitě grafiku. RRTV však pravděpodobně CNTV3 neudělila povolení ani nevím zda půjde o IPTV. Snad se v nejbližší době dozvíme více informací.
  Viděl bych to prozatím na regionální zpravodajství z Prahy a okolí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).