Hlavní navigace

SAP a Techstars rozjíždějí soutěž pro projekty z regionu. Ve hře je 15 tisíc eur

4. 9. 2017

Sdílet

Propojit startupy, podnikatele a studenty ze střední a východní Evropy. To je cíl soutěže InnovMatch, za kterou stojí kromě fondu SAP.io a nadace Techstars ještě program Startup Focus.

Na soutěži budou účastníci řešit obchodní výzvy za využití in-memory platformy SAP Cloud Platform. V dosavadních ročnících soutěže bylo vyvinuto přes 60 aplikací, které se postupně propracovaly do nabídky partnerských firem. 

V rámci podzimní konference SAP Forum proběhne 7. září workshop zaměřený na SAP Cloud Platform. Finálové kolo regionální soutěže se uskuteční 30. listopadu v Praze. Soutěžící si vyberou některý z obchodních modelů partnerů soutěže a přihlásí se do 16. října formou videa. Od 1. do 30. října potom budou otevřeny také přihlášky pro jakýkoliv vlastní podnikatelský nápad. 

Mezi partnery soutěže, pro jejichž obchodní modely budou účastníci soutěže vyvíjet aplikace, patří GoodAI, Atlantic Grupa, Sportina, EuroCash a Selgros. Na autory třech nejlepších aplikací čekají finanční odměny v celkové hodnotě 15 000 eur. Absolutní vítěz vyhraje také výlet do Berlína spojený s návštěvou startupového centra SAP.io a Techstars.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).