Hlavní navigace

Satelitní Digi TV vyhlašuje na druhý červencový pátek slevovou akci Black Friday

10. 7. 2018

Sdílet

Digi TV Black Friday

V letošním roce už podruhé nabízí satelitní platforma Digi TV slevovou akci nazvanou Černý Maxi pátek. Ta platí pro každý týden, na který vychází pátek 13. Zákazníci, kteří si v termínu od 9. do 15. července objednají programový balíček Maxi, za něj zaplatí necelých šest set korun měsíčně. Podle operátora pak při dvouletém závazku ušetří zájemci až šest tisíc korun. 

ROZHOVOR: Vladimír Rusnák – Uvažujeme o zavedení HbbTV a dojednáváme další sportovní akvizice

Příští pátek 13. se v kalendáři objeví až v září příštího roku. V rámci Černého pátku nabízíme novým i stávajícím zákazníkům Maxi balíček za stejnou cenu. Nabídka obsahuje 104 televizních kanálů, z toho 45 programů je vysíláno v HD rozlišení, láká klienty Vladimír Rusnák, výkonný ředitel společnosti Digi CZ.

Dalších téměř sto padesát korun měsíčně ušetří zákazníci, kteří si objednají od Digi i internetové připojení. Kompletní nabídku Digi TV pak získají za 450 korun měsíčně. Součástí Maxi balíčku je i trojice filmových HD kanálů od společnosti HBO, dále HD verze dvou programů Cinemax a tři sportovní stanice Digi Sport HD. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 7. 2018 7:57

    retro silenstvi (neregistrovaný)

    Amazon Prime Day bude zase 16.7. a očekávejte velmi výhodné ceny u vybrané elektroniky. Reklamní spoty Amazonu na německých televizích už nějaký ten den běží, všimnul jsem si při sledování fotbalu. Čekejte slevy plně srovnatelné s předvánočním výprodejem, o kterých se zelenému mužíkovi nezdálo ani na jeho domovské planetě. V některých případech značkové zboží za cenu čínského. Podmínkou bude členství v programu Prime, které je ale tuším na test zdarma a dá se kdykoliv zrušit. Neplést s Prime Video, existují dvě služby s podobným názvem.