Hlavní navigace

Sázka na jistotu. Na podzim se do vysílání vrátí StarDance, Tvář i Talent

Sdílet

Filip Rožánek 10. 7. 2019
StarDance 10 Autor: Česká televize

Fanoušci velkých talentových, hudebních a tanečních show nemusí smutnit. Také letos na podzim se do vysílání hlavních českých televizních stanic vrátí osvědčené formáty: StarDance (ČT1), Tvoje tvář má známý hlas (Nova) a Česko Slovensko má talent (Prima).

Oficiální tiskové konference a oznámení podzimních schémat se teprve chystají, stěžejní formáty jsou ale už jasné podle dílčích PR informací, kterými televize zásobují redakce médií. Kavčí hory a Nova postupně oznamují, kdo bude tentokrát tančit nebo zpívat, a u Talentu přinesly bulvární noviny informaci, že se v něm jako zastupující porotkyně na pár dílů objeví herečka Jiřina Bohdalová. Castingy proběhly už v dubnu.

StarDance se vrátí na obrazovky už podesáté, loni sledovalo tančící celebrity průměrně 1,48 milionu diváků (share 36,4 % 15+). Převlékání českých herců a zpěváků za známější světové zpěváky uvidíme už pošesté, loňskou řadu Tváře vidělo průměrně 889 tisíc diváků (share 26 % 15+ a 31 % v 15–54 let). Talent se poprvé vysílal v roce 2010, loni měl průměrně 622 tisíc diváků (share 17 % 15+ a 21 % v 15–54 let).

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.