Hlavní navigace

Seznam přejmenoval svůj videoportál zpátky na Stream.cz

Sdílet

Filip Rožánek 1. 6. 2021
Stream.cz Autor: Seznam.cz

Společnost Seznam.cz se rozhodla přejmenovat svůj videoportál. Místo dosavadního názvu TelevizeSeznam.cz opět používá původní značku Stream.cz. Přesměrování už je nastavené.

„Terestrická Televize Seznam si ponechá svou aktuální doménu, kterou na podzim vymění za www.televizeseznam.cz, na které diváci pak naleznou nejen živé vysílání Televize Seznam, ale i program televize a články k jednotlivým pořadům či zajímavosti z natáčení,“ uvedla firma v tiskové zprávě.

„Kromě pořadů určených pro terestrické vysílání chceme divákům do budoucna nabízet i množství dalšího, primárně online obsahu, například bonusová videa, články týkající se samotných pořadů a další zajímavosti. Součástí programového schématu je navíc velké množství akvizičního obsahu, který není vzhledem k licenčním podmínkám dostupný pro online vysílání. I proto jsme se rozhodli obě platformy brandově odlišit,“ sdělil ředitel Televize Seznam Ivan Mikula.

Značku Stream.cz přestal Seznam pro svou videoprodukci používat v květnu 2019. Tehdy to vysvětlil integrací všech videí pod jednu zastřešující značku Televize Seznam. Název postupně změnily i související aplikace pro mobilní zařízení a chytré televizory.

Videoportál Seznamu je kromě vlastní produkce otevřený i externím partnerům. „Počet přehrání videí dosáhl loni 300 milionů a meziročně se zvýšil o sto procent. Rychlé tempo držíme i v tomto roce, kdy jsme za první čtyři měsíce už na 129 milionech,“ dodal Igor Kalaš, ředitel Business Development Seznam.cz.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.