Hlavní navigace

Shoptet spouští platební bránu Shoptet Pay

1. 9. 2021

Sdílet

Samuel Huba, Shoptet Autor: Shoptet

Poskytovatel e-shopové platformy Shoptet spouští platební bránu Shoptet Pay. Brána je plně integrovaná do platformy a 28 tisíc zákazníků Shoptetů bude moci službu využívat za nulových měsíčních poplatků.

„Je pro nás klíčové pomáhat s růstem businessu našeho zákazníka, chceme mu jednak zjednodušit ovládání svého e-shopu a je i v našem zájmu, aby se mu dařilo. Zisk je totiž pro většinu podnikatelů primární cíl a způsob platby ho může výrazně ovlivnit. Kromě toho jsme v oblasti platebních bran naráželi na limity, které jsme pro naše e-shopaře chtěli odstranit,“ komentuje rozhodnutí CEO Shoptetu Samuel Huba.

Platební brána je plně integrovaná do platformy Shoptetu, díky čemuž budou mít zákazníci okamžitý přístup k aktuálnímu stavu zásob, objednávek, reklamací, účetních výpisů i stavu plateb. Cílem je provozovatelům e-shopů přes Shoptet ušetřit čas a mít více pod kontrolou své cashflow.

Bránu mohou zákazníci využívat bez nutnosti platit měsíční poplatky. „Pokud se e-shopařům nebude byznysově dařit a neuskuteční dostatečné množství prodejů, nemusí za Shoptet Pay vůbec nic platit,“ vysvětluje Huba.

Bránu vyvinula nizozemská firma Adyen, která spolupracuje mimo jiné i s Facebookem, Uberem nebo Spotify. „Velkou výhodou zvoleného partnerství je, že díky vybrané technologii bude pro e-shopaře u Shoptetu expanze na zahraniční trhy snadnější než kdy dřív. Shoptet Pay totiž nabízí platby ve více než 15 měnách, několika cizích jazycích a umožňuje tak působit až v 35 různých zemích,“ uzavírá Huba.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář a moderátor, redaktor Lupa.cz a spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve působil také v marketingu a pracoval ve státní správě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).