Hlavní navigace

Skončila služba Zapni.TV, sotva pokrývala náklady na provoz

15. 7. 2020

Sdílet

Zapni.TV Tesla MediaBox Autor: Zapni.TV

Poskytovatel internetové televizní platformy Zapni.TV ukončil k 15. červenci 2020 provoz služby. Oznámil to na webových stránkách. 

„Důvodů k ukončení, kterému jsme se snažili vyhnout bezmála poslední rok, je celá řada – především stále komplikovanější legislativa, silná konkurence na trhu, dlouhodobě minimální marže i stále rostoucí náklady, se kterými všechny IPTV služby pracují,“ sdělila firma.

Společnost se v posledním roce snažila najít jiný obchodní model a rozšiřovat nabídku služeb. „Ani jedno se však příliš nezdařilo. Za situace, kdy se provoz Zapni.TV dlouhodobě pohybuje na hranici pokrytí nákladů, a kdy se nám během poledního roku nepodařilo dosáhnout významnějšího růstu, jsme dospěli k závěru, že služby Zapni.TV nebude možno dále provozovat,“ uzavírá prohlášení.

Provozovatel doporučuje zákazníkům, aby si nového poskytovatele vybrali například v našem přehledu.

Služba Zapni.TV fungovala prostřednictvím vlastního set-top boxu Tesla, v aplikacích a také v prohlížeči. Na trhu působila od roku 2015.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).