Hlavní navigace

V placeném DVB-T2 od Skylinku budou Nova a Prima v HD nebo Leo TV

30. 9. 2020

Sdílet

Anténa+ Autor: Skylink

Od 1. října 2020 mohou diváci v Praze a okolí naladit placenou DVB-T2 nabídku pod názvem Anténa+, jejímž provozovatelem je operátor Skylink. V síti je zařazeno celkem 10 stanic: Nova HD, Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD, Prima HD, Joj Cinema HD, Film+ HD, Viasat Nature HD, National Geographic HD, Minimax a erotická Leo TV. Leo TV je v základním nastavení přístupná pouze po zadání PIN kódu. 

Skylink může nabídku pro DVB-T2 připravit díky spolupráci se společností Prague Digital TV, která provozuje Regionální síť 4 na 46. kanálu.

Cena služby Anténa+ je 125 Kč měsíčně a každý zákazník si ji může předplácet podle své volby na 1 až 12 měsíců. Startovací balíček stojí 499 Kč a obsahuje cenu za modul Anténa+ (249 Kč) a předplatné na první dva měsíce (2 × 125 Kč/měsíc),“ oznámil Skylink v tiskovém prohlášení.

Součástí služby je internetová televize Skylink Live TV, se kterou může zákazník zdarma sledovat živě nebo zpětně z archivu nejen všechny programy Antény+, ale také další televizní stanice vysílané terestricky.

„Jediné, co potřebujete, je televizní přijímač s vestavěným DVB-T2 tunerem a slotem pro CA modul a dále být v oblasti pokrytí signálem,“ vysvětluje Jaromír Glisník, člen představenstva společnosti M7 Group, provozující značku Skylink. „Pokud vaše televize přijímá program Praha TV, jste v dosahu signálu služby Anténa+,“ vysvětluje zjednodušeně Skylink. Pokud máte k televizoru připojen pouze set-top box s DVB-T2 tunerem, služba Anténa+ nebude fungovat. 

Balíčky Anténa+ jsou v prodeji na oficiálním webu anebo v pražských prodejnách Datartu.

Skylink Anténa+ - mapa pokrytí
Autor: Skylink

Skylink Anténa+ – mapa pokrytí

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).