Hlavní navigace

SledováníTV nabízí už sto stanic v rozlišení Full HD nebo vyšším

4. 11. 2021

Sdílet

SledováníTV na Amazon Fire TV Stick Autor: SledováníTV

Aplikace SledováníTV oznámila, že u sedmi stanic zvýšila obrazovou kvalitu z původních 720p na 1080p. Počet programů nabízených ve Full HD rozlišení anebo v Ultra HD se tím zaokrouhlil na rovnou stovku. Dalších 48 kanálů je šířeno v rozlišení 720p.

Ve Full HD jsou nyní programy Cartoon Network HD, Discovery Science, Spektrum, Travel Channel HD, Viasat Explore, Viasat Nature a Duna World.

V poslední době do aplikace přibyly stanice Nova Lady (18. října), Prima Show (25. října) a Stingray iConcerts (ve vybraných českých a slovenských tarifech). Slovenským klientům se ve všech tarifech objevila stanice Joj Šport.

Listopadovým bonusem je TV Paprika, kterou si mohou zdarma užít všichni uživatelé. Běžně je dostupná pouze zákazníkům s tarify Standard a Premium (v ČR), resp. Prémiový (v SK), případně v balíčcích partnerských prodejců.

Rádia byla rozšířena o dětské stanice PiGy Disko Trysko, PiGy Pohádkové písničky a PiGy Pohádky, veřejnoprávní ČRo Pohoda, zpravodajské Z Rádio a hudební rádia JuKej rádio, Radio Čas, Dance Rádio a Hitrádio Desítka.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 11. 2021 7:31

    MonikaSh

    To vysvětluje, proč se mi tak zpomalilo načítání kanálů a občasné výpadky.

    9. 11. 2021, 07:31 editováno autorem komentáře