Hlavní navigace

Slevoking se mění na Travelking

28. 3. 2019

Sdílet

Sleva 90 procent - výprodej Autor: Depositphotos

Slevoking, druhý největší slevový portál v ČR, který se zaměřuje na výhodné pobytové balíčky ve střední a jižní Evropě, mění jméno na Travelking.

Oficiálním důvodem rebrandingu je rozšíření portfolia a větší zaměření na obsah spojený s cestováním. „Uvědomili jsme si, že název Slevoking na první pohled neevokuje téma cestování a zároveň je překážkou v rozvoji a získání spolupráce se zajímavějšími partnery z řad hotelů. Také je těžší oslovovat zákazníky, pro které není sleva stěžejní,” vysvětluje Tomáš Čmelík, druhý ze zakladatelů.

Slevový portál, za nímž stojí Tomáš Čmelík a Peter Kóša, funguje na trhu od roku 2014 a za rok a půl od založení se vypracoval na dvojku na trhu slevových portálů, kde se drží dodnes.
Portál je specifický tím, že se zaměřuje pouze na cestování, respektive na krátkodobé pobyty s vlastní dopravou. „Hlavní pro nás není výše slevy, ale výhodnost celé pobytové nabídky a to, jak je pro zákazníky zajímavá,“ doplňuje Kóša, jeden z majitelů.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Externí spolupracovník serveru Lupa.cz a expert na blockchain a kryptoměny. Jako šéfredaktor v minulosti vedl ADASTRA Business Intelligence Magazine a server ITbiz.cz. Dnes pracuje jako redaktor časopisu Forbes.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).