Hlavní navigace

Slevový Nakupvakci.cz přestal fungovat, partneři mluví o milionových dluzích

Sdílet

David Slížek 14. 12. 2016

Ve středu se zcela odmlčel slevový server Nakupvakci.cz. Z webu zmizel veškerý obsah a nedostupná je také facebooková stránka serveru. Na případ upozornil deník E15

Provozovatele serveru přitom není možné zastihnout a neodpovídají ani na e-maily. Podle deníku má server svým partnerům dlužit vysoké částky, někteří z nich mluví i o desítkách milionů korun. 

Na provozovatele už také někdo podal trestní oznámení, které řeší policie v Praze 4. Někteří nespokojení klienti se už obrátili také na Českou obchodní inspekci, ta ale v tomto případě nemůže pomoci.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 14. 12. 2016 16:15

  Citron (neregistrovaný) ---.static.grapesc.cz

  Dáme vám slevový kupon na jídlo pro dvě osoby, musíte ale vydržet pohrdání číšníka, pokus o okradení, předražené nápoje, vymáhání tuzéru a přiražení dveří tesně za zadkem.

 • 14. 12. 2016 20:59

  Tomáš2 (neregistrovaný) 139.59.161.---

  bohužel, nahnutý život mají i další portály s topky a vypadá to bídně, trh se hodně konsolidoval do pár rukou a všichni si zvykly využívat výhod z obratu a pozdní splatnosti, stačí jedno zaváhání a letí k zemi.

  Při 40m měsíčních objednávek přes portál a 6 týdenní průměrné splatnosti faktur máte najednou pár desítek milionů na provoz, pár let to funguje, ale jakmile dojde k jednomu malému zaváhání, roztočí se smyčka a šlus.

 • 15. 12. 2016 9:51

  perteus (neregistrovaný) ---.wincor-nixdorf.cz

  To, ze vetsina restauraci a tech, co na slevovych portalech nabizi sve sluzby, absolutne nepochopila vyznam takoveto sluzby, neni problem slevovych portalu. Mate samozrejme pravdu s tim pristupem nekterych podniku. Do takoveho podniku pak nezajdu opetovne ani s tim slevovym kuponem. Naopak do jinych zajdu i bez slevoveho kuponu, protoze tam mi dokazali, ze si to zaslouzi.

 • 14. 12. 2016 15:18

  Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  Nechci slevu zadarmo!!!