Hlavní navigace

Stanice Prima Show bude vysílat od 25. října

Sdílet

Filip Rožánek 5. 10. 2021
Prima Show Autor: TV Prima

Skupina Prima spouští jedenáctý televizní program pod názvem Prima Show. Zaměří se na populární žánr reality show. Odstartuje 25. října 2021 v 18 hodin druhou sérií české show Like House, tentokrát v čele s Agátou Hanychovou. 

Zařadí také novou denní show Královny butiků. Ta je mixem napětí, soutěžení, nákupů, stylingu a módních tipů českého stylisty Filipa Vaňka. Každý týden se představí čtyři soutěžící, každý má jiný styl i vkus a každý dostane za úkol nakoupit během tří hodin oblečení a doplňky na zadané téma a s omezeným rozpočtem.

Nebudou chybět ani zahraniční pořady – Krásky a šprti, Ostrov pokušení, Výměna manželek USA nebo Slunce, sex a rodiče v patách.

„Nový kanál si klade za cíl oslovit mladé diváky, především ženy, ať už prostřednictvím původních, nebo zahraničních show,“ sdělil generální ředitel skupiny Prima Marek Singer. 

Prima Show bude dostupná v DVB-T2 Multiplexu 22. O dalších distribučních platformách se jedná. Grafickou výbavu pro kanál vytvořilo audiovizuální studio Department, které stojí i za grafikou většiny kanálů skupiny. Staničními hlasy se stanou herec Roman Hajlich a herečka Tereza Císařová.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 10. 2021 14:46

  bez přezdívky

  Stanice s zanrem reality show tu chybi a mlade stejne na nic jineho nenalakate. Ale ta grafika, to oko trpi. Prosim, nechte si delat grafiku v zahranici, v Cesku to proste ocividne nikdo neumi. Tohle neni grafika vhodna pro moderni televizi roku 2021. Rebranding Primy od Francouzu v roce 2008 byl skvostny, to same CNN Prima od Americanu. Zbytek krome Prima Love (tu nevim kdo delal, nicmene pusobi fresh) je proste prumer a nic vic.

 • 8. 10. 2021 0:06

  wm6x

  Jsem mladý tedy cílová skupina a je třeba říct že nápad je to dobrý ale výběr formátů už je horší. Kde jsou takové akční reality show jako Survivor nebo Ninja Warrior, které se ve Francii, USA a dalších zemích stále natáčí a vysílají? Tohle byla doména Prima COOL před 10 lety, pravda že dabing za moc nestál ale aspon něco tam bylo. A výměna manželek na Nově i Primě? To je trochu moc. Na zahraničních TV mam dostatek reality show, třeba taková Koh-Lanta (Survivor), Fort Boyard nebo District-Z. Dám tomuhle kanálu šanci ale myslím že mě k sobě nepřetáhne

  Grafika, tak to je tragédie skoro všude. Možná by se měli inspirovat spíše v minulosti a jenom ji trochu zmodernizovat. Taková ČT měla těsně před vypnutím analogu dobrou grafiku. Nebo taky francouzská TF1 před 20 lety, i když nevím jak by v dnešní době působilo černé pozadí které u tehdejších CRT obrazovek vedlo k úspoře energie ale u dnešních LCD panelů už na spotřebu nemá vliv