Hlavní navigace

Stream.cz představil jarní programové schéma, oslovit chce celou rodinu

3. 5. 2018

Sdílet

Stream.cz

Rodinnou zábavu reprezentují naučné, zábavné i hudební pořady, pro nejmenší diváky je určeno pásmo nazvané Pohádky. Pro děti připravuje Stream kolem tří desítek pořadů, každý měsíc si tak mohou vybrat ze stovek nových epizod z vlastní tvorby Stream.cz až po akvizice typu Krtkova dobrodružství. Od začátku letošního roku generuje sekce Pohádky 23,6 milionu zhlédnutí.

Avizovaný seriál Kadeřnictví chce zase oslovit ženské publikum, vysílat se bude od 14. května a doplní tak čtyřicet premiérových epizod jednotlivých pořadů, které svým divákům Stream.cz každý týden nabízí.

Kromě stálic z vlastní tvorby, jako je pořad A dost!, který minulý měsíc překonal sto milionů zhlédnutí, nebo Fenomén, který se vysílá už deset let, se diváci letos na jaře dočkají i několika novinek. Aleš Ulm nabídne historické Výlety do minulosti, hudební publicista Honza Dědek zmapuje osudy umělců „jednoho hitu“.

Komička Adéla Elbel bude provázet pořadem Jak ušetřit, fast foody zmapuje série U stánku. Cukrářka s přezdívkou Sugar MaMa osladí živit divákům v rámci Sladké tečky. Tanečník J. K. Sanchez uvede dvanáctidílný tanečně-zábavný seriál Stream Steps, mobilním aplikacím se bude věnovat Swajp 2.0. Historik Jiří Padevět připomene 76. výročí atentátu na zastupujícího říšského protektora v rámci pořadu Krvavá léta – speciál.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 5. 2018 15:12

  Niemand (neregistrovaný)

  "... se diváci letos na jaře dočkají i několika novinek. Aleš Ulm nabídne historické Výlety do minulosti, hudební publicista Honza Dědek zmapuje osudy umělců „jednoho hitu“."

  To nejsou novinky, ale pokus zaplnit díru po Slavných dnech a Příběhu písně. Tato situace nastala odchodem Pavla Zuny a Jardy Konáše ke konkurenci a domnívám se, že pokud by zmínění autoři neodešli, tyto "novinky" by nevznikly. Klidně si porovnejte datum posledního dílu předchozích pořadů a datum prvního dílu těch "novinek".

 • 5. 5. 2018 2:14

  swenak (neregistrovaný)

  Z mého pohledu je úplně jedno, co tam bude za obsah, když dostat se k tomu obsahu je "porod". Aplikace pro Apple TV je paskvil, kterému se může u CZ projektů pomalu rovnat jenom Datovka od CZ.nic , tedy samozřejmě z toho, co na iOS používám. Takže byť na Streamu je i teď obsah, který by mě zajímal (až ba Blaníka, ten sice obsahově je fajn, ale kameraman mi vždy "navodí" epileptický záchvat) a nepotřebuju novinky, tak to prostě nesleduju a nebudu. Ale možná je to jenom záměr, kterému nerozumím.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).