Hlavní navigace

T-Mobile dal své Chytré auto do tuningářské dílny. Chystá i Wi-Fi

8. 6. 2017

Sdílet

Krabička zapojená do OBD portu už funguje v autech přes půl roku. Teď začíná postupně dostávat nové funkce. Před prázdninami dostala služba SOS tlačítko, které umí rozeslat v případě nehody textovky na předem definovaný seznam příjemců. K tomu se ještě naučila zobrazovat na mapě až tři auta zároveň. 

„Když jsme v prosinci loňského roku Chytré auto spustili, slíbili jsme zákazníkům, že ho budeme průběžně vylepšovat,“ říká Otakar Mráz, který stál v T-Mobile u zrodu služby. 

Na podzim pak chystá operátor ještě úplně novou verzi, která by měla umět pokrýt auto Wi-Fi sítí. K tomu ale bude muset zvýšit padesátimegabajtový datový limit, který k SIM kartě v chytré krabičce dává dnes. Detaily ale zatím T-Mobile neprozradil s tím, že si je nechá až na podzimní start služby.

Nové funkce jsou už dnes k dispozici pro telefony s Androidem. Aktualizace pro iOS zařízení budou zpřístupněny do konce tohoto týdne.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).