Hlavní navigace

T-Mobile Televize obnovuje akční nabídku pro diváky přecházející z DVB-T

15. 6. 2020

Sdílet

T-Mobile TV Autor: T-Mobile

Operátor T-Mobile reaguje na chystaný restart vypínání DVB-T. Znovu ohlásil cenovou akci, kterou chce přesvědčit domácnosti, aby před přechodem na DVB-T2 upřednostnili jeho placenou T-Mobile Televizi. Na první měsíc nabízí tarif XS za 49 Kč (standardně 149 Kč/měsíc).

Podle tiskové zprávy získají diváci s tarifem XS 52 programů, z toho 34 v HD kvalitě. Oficiální web však odpoledne stále uváděl 51 programů a 31 v HD.

Zároveň mohou využít všech výhod T-Mobile televize – sedmidenní zpětné zhlédnutí, možnost nahrávání 60 hodin záznamu uložených až na 30 dnů, balíčky programů nebo sledování vysílání na dalších 4 mobilních zařízeních. 

Tarif XS je dostupný pro všechny televizní služby T-Mobile: internetovou T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV (se satelitním přijímačem) a T-Mobile Optic TV. Služba má také své aplikace, díky nimž je možné ji sledovat na různých zařízeních.

Z programové nabídky XS mohou zákazníci přejít na vyšší tarif, případně tarif XS kdykoliv zrušit bez sankce.

T-Mobile nabízí také Ultra HD televizory Philips s úhlopříčkou 43“ nebo 50“. Model 43PUS8505 přijde na 9201 Kč, větší 50PUS8505 na 10 351 Kč. Možné jsou také splátky.

Operátor rovněž zdůrazňuje, že uzavřel strategické partnerství se společností Discovery, díky němuž nadále nabízí stanice Eurosport nebo Discovery Channel a Animal Planet. V budoucnu zařadí Eurosport 4K. V propagovaném nejnižším tarifu XS je však jen ČT Sport HD. Eurosport je až v tarifu S, stejně tak Discovery Channel.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).