Hlavní navigace

Také Nordic Telecom poptává kompletní řešení pro plánovanou IPTV službu

2. 3. 2018

Sdílet

Nordic Telecom

Kromě Vodafonu vypsal výběrové řízení na dodavatele digitální televize přes IP protokol i Nordic Telecom. Operátor ve výběrovém řízení poptává komplexní řešení IPTV služeb, tedy softwarové zajištění včetně programové nabídky a dalšího obsahu a funkcionalit, jako je posun sledování pořadů v čase, rodičovský zámek, nahrávání pořadů, možnost více přihlášených zařízení ke stejnému účtu nebo možnost sledování pořadů na více zařízeních najednou. Dodavatel by měl zajistit i set-top boxy, které umožní přehrávání obsahu na různých dalších přijímačích. Vlastní IPTV službu chce Nordic Telecom nabízet v balíčku společně s fixním bezdrátovým připojením k internetu

Podle informací serveru DigiZone by se tendru měly účastnit pouze české firmy. Při posuzování nabídek bude zadavatel přihlížet k uživatelsky a implementačně jednoduchým řešením. Jeho vlastní IPTV platforma, založená na platformě vzešlé z výběrového řízení, by měla být komerčně spuštěna letos v září.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Od roku 2016 do února 2019 vedl DigiZone.cz. Do redakce přišel z týdeníku Marketing & Media. V minulosti působil jako marketingový manažer Českého rozhlasu, redaktor týdeníku Strategie nebo reportér pořadu Občanské judo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).