Hlavní navigace

TechSquare chystá výpravu na Pioneers. Hledá startupy, které vezme s sebou

22. 2. 2017

Sdílet

Bývalý co-workingový projekt s vídeňským startupovým festivalem Pioneers spolupracuje už několik let. Každoročně se mu také daří vypravovat na akci autobus s tuzemským startupovým mládím.

I letos se mohou startupy do poloviny března ucházet o místo v autobusu v rámci soutěže Czech Pioneers High 5. Úspěšné projekty se dostanou do jednoho vozidla se zástupci partnerů, kterými je třeba Adastra nebo v minulosti třeba O2. V jednání o partnerství na Czech Pioneers 2017 jsou dále firmy z oblasti telekomunikací, energetiky, pojišťovnictví a bankovnictví.

Loni ve Vídni uspěli třeba tuzemští Apifier, kteří se nakonec dostali až do finálového kola soutěže 500 startups. „Ve Vídni jsme potkali i první české investory, se kterými jsme už začali jednat. Nakonec jsme se potkali s některými z nich i v Praze,“ tvrdí spoluzakladatel firmy Jan Čurn v nedávném rozhovoru na Lupa.cz.

„Czech Pioneers je pro nás skvělým odrazovým můstkem pro navazující obchodní aktivity,“ říká Veronika Peterková, ředitelka TechSquare. Firma se totiž teď zaměřuje na propojování startupů a korporací. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).