Hlavní navigace

Médiář: Televize Nova získala významného producenta z České televize

Sdílet

Filip Rožánek 23. 6. 2021
Michal Reitler Autor: Česká televize

Českou televizi opustí na konci září producent Michal Reitler, v jehož tvůrčí skupině vznikly například seriály Případy 1. oddělení a Most!, a také minisérie Dukla 61 nebo Božena. Serveru Médiář informaci potvrdila tisková mluvčí televize Karolína Blinková. 


Autor: Česká televize

Novým působištěm Michala Reitlera bude televize Nova, kde pro něj zřídí novou pozici ředitele vývoje obsahu. Bude mít na starosti pořady pro televizní vysílání i videotéku Voyo. V komerční televizi bude působit od 1. listopadu 2021.

„Nový majitel a jeho ambiciózní koncepce televize Nova a digitální platformy Voyo nesou silný impuls a spoustu dobré práce pro české tvůrce a české diváky. A u toho rád budu,“ řekl Médiáři Michal Reitler.

Se strategií získat pro Novu nejlepší dostupné televizní profesionály přišel generální ředitel Didier Stoessel. „Požádal jsem spolupracovníky, ať mi v každém oboru televizní tvorby vytipují tři nejlepší jména. V následujících měsících uslyšíte, že na Novu nastoupí řada nových kolegů – a někteří i z České televize,“ poznamenal při dubnovém setkání s oborovými novináři.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.