Hlavní navigace

Telly spouští aplikaci pro televizory LG

22. 12. 2020

Sdílet

Aplikace Telly na LG Autor: Telly

Televizní operátor Telly zprovoznil vlastní aplikaci pro chytré televizory značky LG. Její design je stejný jako u dříve představených aplikací pro televizory Samsung a přijímače s operačním systémem Android TV. Aplikace Telly by nyní měla být dostupná na většině smart TV, které jsou na českém trhu k dostání.

Aplikace je dostupná pro všechny modelové řady televizorů s operačním systémem WebOS 1.0 a vyšším, což jsou přijímače vyrobené v roce 2014 a později. Podporuje také pohybové TV ovladače LG Magic remote. Zákazníci ji najdou ke stažení pod názvem „Telly“ v LG Content Store přímo ve svém televizoru. Při prvním spuštění je nutné ji propojit párovacím kódem, který si vygenerují po přihlášení v portálu moje.telly.cz. 

Aplikaci si může ale bezplatně na 14 dní vyzkoušet kdokoliv i bez nutnosti uzavření smlouvy s operátorem. Stačí si ji aktivovat prostřednictvím SMS podle návodu přímo v aplikaci.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).