Hlavní navigace

Telly vydala aplikaci pro letošní televize Samsung, i když v ní je chyba

9. 10. 2020

Sdílet

Telly Autor: Telly

Televizní operátor Telly rozšířil aplikaci pro Samsung Smart TV na modely televizí vyrobených v roce 2020. Aktuálně tak Telly svou aplikací pokrývá celou řadu chytrých televizí Samsung s operačním systémem Tizen vyrobených od roku 2016 do současnosti. 

Aplikace pro novou řadu televizorů Samsung s rokem výroby 2020 má však chybu, na jejímž odstranění se ještě pracuje. Pokud je u programové pozice více audiostop, systém u některých modelů vybere náhodně jednu a tu pak nelze změnit. Telly ujišťuje, že naprostá většina kanálů tento problém nemá, týká se jen některých filmových a dokumentárních stanic a většiny zákazníků se nejspíše nedotkne. 

„Zájem zákazníků o aplikaci Telly pro televizory Samsung vyrobené v letošním roce je velký. Proto jsme se rozhodli dát jim aplikaci k dispozici dřív a s vědomím, že náš dodavatel se specialisty Samsungu ještě řeší zákaznickou volbu zvukové stopy u některých stanic,“ sdělila Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 10. 10. 2020 19:57

    bez přezdívky

    Je to pravda a bohužel je televize k ničemu.Moje teta si pořídila novou televizi Samsung aby mohla sledovat nové digitální vysílání a jelikož je nedoslýchavá a používá televizní sluchadla a dívá se jen na Čt kanály.K jejímu nemalému překvapení zjistila a to bohužel až po 14 denní lhůtě na vrácení zboží že tato televize nepodporuje zvukový kanál pro naslouchadla u Čt kanálů a teď už vím proč. Je to smutné že na takovou věc neupozorní prodejce při koupi televize.Kontak­toval jsem i společnost samsung a odpověď od nich byla velmi vyhýbavá takzvaně nic neříkající a od všeho se distancující. S pozdravem Jaroslav Kašpárek

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).