Hlavní navigace

Telly zařazuje stanice Nova Sport 3 a 4 i Premier Sport

13. 8. 2021

Sdílet

Telly Autor: Telly

Satelitní a internetový operátor Telly se domluvil s majiteli práv na zařazení stanic Nova Sport 3, Nova Sport 4 a Premier Sport do své nabídky. 

Fotbaloví fanoušci v řadách zákazníků Telly tedy nepřijdou o Ligu mistrů UEFA, Premier League, Bundesligu, LaLigu, italskou Serii A ani francouzskou Ligue 1.

„Premier League bude pokračovat na kanále Premier Sport. Zápasy prestižní Champions League UEFA bude možné naladit na kanálech Premier Sport 2 a Nova Sport 3 a 4. Bundesliga, LaLiga a Serie A, které byli zákazníci zvyklí sledovat na kanálech DIGI Sport, se přesunou na nově vzniklé kanály Nova Sport 3 a 4,“ uvedla Telly v tiskové zprávě.

Kanály DIGI Sport ukončí svůj provoz k dnešnímu dni (13. 8. 2021) s výjimkou kanálu DIGI Sport 6, který do konce roku 2021 nabídne přenosy plochodrážních závodů Speedway Grand Prix, závody Euroformula Open a GT Open a bojové sporty Cage Warriors, Frank Warren Boxing a Professional Fighters League.

Šéf Telly Vladimír Rusnák sdělil, že jednání o licenčních poplatcích byla náročná, ale korektní a věcná. 

Podle webu Telly by sportovní stanice měly být automaticky zahrnuté v tarifu Střední a Velký. Je možné si také objednat samostatný balíček Sport online. V akční nabídce stojí na 14 dní 150 Kč, na 30 dní je za 200 Kč a na 365 dní za 2000 Kč. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).