Hlavní navigace

TV Nova na podzim: opět Tvoje tvář má známý hlas, novinkou bude svatební show

6. 8. 2020

Sdílet

Tvoje tvář má známý hlas Autor: TV Nova

Televize Nova prostřednictvím krátké internetové tiskové konference představila pilíře svého podzimního programu. Sobotní hlavní vysílací čas obsadí další sezona pořadu Tvoje tvář má známý hlas, na pozici moderátora však Ondřeje Sokola vystřídá herec Vladimír Polívka. Sokol naopak usedne společně s Evou Burešovou a Alešem Hámou do poroty.

Do úterního prime time se přesouvá kuchařská reality show MasterChef Česko, která tak nahradí Ordinaci v růžové zahradě. Lékařský romantický seriál však zůstane v programu ve čtvrtek večer a Nova odvysílá dva díly za sebou. 

Každé pondělí pokračuje kriminální seriál Specialisté. Do vysílání se vrací reality show Výměna manželek, ta bude každou středu večer. Naváže na ni dokumentární reality show Malé lásky z plzeňské porodnice. 

Programové schéma TV Nova, podzim 2020
Autor: TV Nova

Programové schéma TV Nova, podzim 2020

Později během podzimu Nova zařadí nové díly pořadu Utajený šéf. Chystá do vysílání také svatební sociální experiment Married at First Sight. Český název ještě nemá. Nezadaní odvážlivci, kteří v minulosti vyzkoušeli všechny možné způsoby seznámení, avšak stále nenašli svůj protějšek, tentokrát přenechají výběr odborníkům, kteří z nezadaných zájemců vytvoří po náročných testech páry. Ty se spolu poprvé uvidí až před oltářem.

Začátky vysílání pořadů: 

Televizní pořad

Start vysílání

Ulice

pondělí 17. 8. 2020

MasterChef Česko

úterý 25. 8. 2020

Výměna manželek

středa 26. 8. 2020

Malé lásky  

středa 26. 8. 2020

Ordinace v růžové zahradě 2

čtvrtek 27. 8. 2020

Specialisté  

pondělí 31. 8. 2020

Tvoje tvář má známý hlas

sobota 5. 9. 2020 

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 6. 8. 2020 16:01

  Čerstvý loupák

  To je ta česká audiovizuální produkce. Nedávno jsem takhle hledal ve světových databázích nějaký úspěšný český film a po pár stovkách prvních pozic jsem to vzdal.
  Raději tu máme pořady jako travesti show, kuchařskou soutěž, která se dopracovala na to, že o vaření v ní ani nejde a mohla by to být třeba "soutěž kadeřníků", pak reality show, kde akorát lidi zajímá, kdo se s kým jak pohádá, nerealistické seriály z pseudo profesního prostředí a další nekonečné seriály postavené na principu "co funguje, rozbij, co je rozbité, to se opraví" a pořady pro citově slabší, co se rozbrečí při prvním "dojemném" příběhu.

 • 6. 8. 2020 19:38

  Asiofil

  Problém je v tom, že se zde najde víc než dost jedinců, co jsou nejenže ochotni se na to dívat, ale dokonce se jim to i líbí, a kvalitu ještě zvýší nekonečné množství reklam :-)

 • 7. 8. 2020 15:35

  wm6x

  Už ani nevim na co se dívat protože minimálně 5 dnů v týdnu je TV totálně nepoužitelná, protože je tam pořád nějaký nekonečný seriál, kde už se snad každému plete co vlastně ve kterém seriálu je a tak je to bohužel i v zahraničí. Co se týká různých show, tak nevím jak moc velký přehled máš o zahraničních stanicích, ale třeba ve Francii TF1 na jaře vysílala The Voice a oproti naší Superstar je rozdíl znát. Tedy minimálně tím že tam dali porotce-zpěváky kteří jsou aspoň na lokální úrovni známí. Z té naší pětice tedy neznám jako zpěváka ani jednoho a to jsem Čech. Možná bych se mohl podívat i na jiné země, hodně vychvalovaná soutěž je třeba American Idol. Akorát estrády těm francouzským TV stanicím nejdou, ale ty se na českých TV stanicích nevyskytují. Na podzim bude The Voice Kids na TF1 proti Tváři na Nově.

 • 6. 8. 2020 16:25

  Ixuxu

  Tiskovky:
  Prima: obrovská slunečná párty s doprovodným programem
  Nova: Ruzek mluví 9 minut ze svýho obýváku
  Aneb ne/snaha televizí v praxi, maminy budou nadávat, že Ordinace bude končit tak pozdě...

 • 7. 8. 2020 7:09

  filbar

  Ta dama a kral to bude opakovani bo nove dily?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).