Hlavní navigace

TV Nova nabídne při NHL v Praze i velkoplošnou projekci

20. 9. 2019

Sdílet

NHL v Praze Autor: TV Nova

Televize Nova představila plán vysílání v souvislosti s hokejovým utkáním Philadelphia Flyers vs. Chicago Blackhawks, které se odehraje v pátek 4. října 2019 v O2 Areně. Vyprodaný zápas NHL v Praze odvysílají TV Nova, Nova Sport 1 a webový portál Voyo od 20 hodin.

Utkáním diváky provedou komentátoři Roman Jedlička a Tomáš Borovec. Diváci se dále mohou těšit na studio moderované Štěpánem Sokolem přímo z O2 Arény. Předzápasové studio začne v 19 hodin na stanici Nova Sport 1. Aktuální informace z haly a od ledu divákům zprostředkují moderátorka Inna Puhajková a hokejový komentátor Filip Šedivý.

„Vzhledem k tomu, že zájem diváků o NHL v Praze je opravdu obrovský, rozhodli jsme se, že budeme živě vysílat už i čtvrteční otevřené tréninky,“ uvádí šéf sportu televize Nova Dušan Mendel. „V týdnu před zápasem navíc chystáme i speciální vysílání ve Snídani s Novou, i tam si budeme zvát hosty z NHL. Do hokejového se navíc převlečou i naše Sportovní noviny.“

Televize Nova také postaví na Zelném trhu v Brně zónu pro fanoušky, kde bude velkoplošná projekce. Zóna se otevře 4. října od 18:30.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).