Hlavní navigace

Twitter měl velký globální výpadek, uživatelům se nenačítaly tweety ani web

11. 7. 2019

Sdílet

Twitter - výpadek

Aktualizováno 21:58 – Vypadá to, že se Twitteru podařilo problémy vyřešit. Výpadek trval asi hodinu. Na statusové stránce firma informuje o tom, že problém způsobila interní změna konfigurace služby a že část uživatelů už může službu normálně používat a na obnovení provozu pro všechny se pracuje.

Původní zpráva:

Série velkých výpadků online služeb pokračuje. Velký globální problém dnes postihl Twitter. Uživatelé se momentálně nemohou dostat na webové rozhraní služby a v mobilních aplikacích se nenačítají nové tweety. Nefungují ani aplikace jako je například Tweetdeck – uživatelé se do nich ani nepřihlásí.


Podle služby DownDetector, která sbírá hlášení uživatelů, jsou výpadkem momentálně zasaženy zejména USA a Evropa. 


Na stránce, která mapuje status služeb Twitteru, firma informuje o tom, že aktuálně prověřuje problémy, které mají uživatelé s přihlášením. Problém podle ní nastal kolem 21:00 našeho času.


Jde o další z rozsáhlých výpadků velkých online služeb v poslední době. Minulý týden několik hodin nefungoval Facebook a výpadek zaznamenala také společnost Cloudflare.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).