Hlavní navigace

Uber má dalšího šéfa. Česko a Slovensko zastřeší Tomáš Peťovský

8. 12. 2016

Sdílet

Dvaatřicetiletý ex-googler usedne na horkou židli tuzemského a slovenského Uberu. Tomáš Peťovský . Ten si přináší sedmileté zkušenosti z Googlu, kde se specializoval na klienty z oblasti maloobchodu, automobilového průmyslu a financí.

„Česko a Slovensko jsou pro Uber jedny z nejdůležitějších trhů v regionu střední a východní Evropy,“ tvrdí v tiskové zprávě Peťovský, který už je třetí hlavou tuzemského Uberu během jeho dvouleté historie. 

Peťovský pracoval od roku 2009 v evropské centrále Googlu v Irsku, kde měl na starosti prodej produktů, konzultační služby klientům a reklamní politiku v regionu střední a východní Evropy. O tři roky později se vrátil na Slovensko, kde se mimo jiné podílel na budování obchodních vztahů Googlu s největšími klienty. 

Teď bude muset především pokračovat v neustále probíhající přetahované s pražským magistrátem. 

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 9. 12. 2016 10:36

    hmm (neregistrovaný)

    A kdy bude mít taxikáře? ty jejich šméčka kdy nechaj naivní lidi jezdit aniž by si plně uvědomovali, že jim hrozí dost šílené pokuty za provozování taxi bez licence, ale to Uber netrápí ti jsou vysmátí provizi si strhnou tak jak tak a řidič ten nese veškeré náklady a rizika....

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).