Hlavní navigace

UPC ohlásila manažerské změny před očekávaným spojením s Vodafonem

25. 6. 2019

Sdílet

UPC logo Autor: UPC

Poskytovatel kabelové televize a internetového připojení Liberty Global, pod kterého patří společnost UPC, oznámil manažerské změny ve střední a východní Evropě. Firmu k 1. červenci opouští šéf východoevropských aktivit Eric Tveter, který měl pod sebou český, slovenský, maďarský, polský a rumunský trh. 

Liberty Global letos prodala UPC v Rakousku a prodává ho i ve Švýcarsku, Maďarsku, Rumunsku a České republice. Kupcem v Česku, Maďarsku a Rumunsku je operátor Vodafone, obchod ale ještě nebyl završen. Evropská komise proti němu nemá zásadní námitky.

Tvetera nahradí v roli regionálního ředitele Robert Redeleanu, který dohlíží na UPC v Maďarsku, Rumunsku a v Polsku. „Na své nové pozici bude řídit aktivity firmy ve východní Evropě, dokud nebude dokončena transakce se společností Vodafone. Poté se ujme vedení UPC na polském a na slovenském trhu,“ oznámila Liberty Global.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Novinář se zaměřením na média. Dlouholetý účastník i pozorovatel českého mediálního cirkusu. Pracoval v Marketing & Media, Hospodářských novinách a Českém rozhlase.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).