Hlavní navigace

V Praze se odehraje finále InnovMatch, Češi reprezentují se sledováním objednávek

Sdílet

Jan Sedlák 20. 11. 2017

Praha ve čtvrtek 30. listopadu hostí finále soutěže InnovMatch pro střední a východní Evropu. Akci pořádá společnost SAP společně s TechStars.

Mezi osmi finálovými projekty je jeden český. Sabris konkrétně pracuje na systému pro agregaci a sledování objednávek z e-shopů. Majitel e-shopu i zákazník může proces doručování balíku sledovat a na konci pak hodnotit.

Další projekty z Polska (ty jsou čtyři), Chorvatska (dva) a Rumunska (jeden) jsou k nahlédnutí na webu. Celkově přihlášených projektů bylo přes devadesát.

Projekty, které se umístí na prvních třech místech, si rozdělí 15 tisíc eur. Mezi porotci je například zástupce CIIRC ČVUT, šéfka startupového fondu SAP.io Alexandra Gorman nebo ředitel SAPu pro střední a východní Evropu Simon Kaluža. Vstup na akci je po registraci zdarma.

SAP se, podobně jako jiné technologické společnosti, podobnými akcemi snaží vybudovat ekosystém projektů a firem, které budou spolupracovat s jeho technologiemi nebo zákazníky. SAP se v této branži v Česku angažuje historicky. Pražská společnost Semantic Visions pracující s velkými daty získala jedno ze tří globálních ocenění a se SAPem dále spolupracuje.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.