Hlavní navigace

V Praze startuje Peevo.cz, online rozvoz točeného piva z malých pivovarů

5. 11. 2018

Sdílet

Peevo.cz

K rozvozu uvařených jídel, potravin nebo drogistického zboží se v Praze nově přidává také rozvoz čepovaného piva. Fungovat začala služba Peevo.cz, která slibuje doručení českého národního nápoje do devadesáti minut.

Peevo čepuje do skleněných nebo plastových lahví o objemech 0,5, 0,75, 1 a 1,5 litru. Firma zásoby uchovává v chladícím boxu a kurýrovi objednávku předává v termoboxu. „Máme speciální pípy a lahve, díky kterým pivo při čepování ze sudu nepřijde do kontaktu se vzduchem. Vydrží tak čerstvé několik týdnů, ale přesto ho čepujeme těsně před odevzdáním kurýrovi,“ slibuje Peevo.

Peevo nemá neomezenou nabídku piv, ale soustředí se na několik vybraných značek z minipivovarů. Konkrétně jde o jména Antoš, Bad Flash, Beskydský pivovárek, Clock, Falkon, Chomout, Chríč, Kail, Kamenice, Lužiny, Morava, Mazák, Nachmelená opice, Ogar, Pivovarský dům Ostrava/Biovar, Raven, Volt a Zichovec.

Za službou stojí Marek Hotovčin a Matúš Karaffa, kteří už dříve spolupracovali na e-shopu Feedo.cz. Ten se nedávno opět vrátil do tuzemských rukou, když ho od Němců získala společnost AGS 92.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 5. 11. 2018 11:49

  Niemand (neregistrovaný)

  No jo no, nezvladatelný pud po tvůrčím přístupu zkombinoval české slovo s anglickou gramatikou. Nebo je to jinak a ta část "pee" má opravdu reálný základ v tom, co do těch nádob čepují?

 • 5. 11. 2018 10:37

  Noname (neregistrovaný)

  Takze vlastne stacej pivo do lahvi od 0,5 po 1,5 litru. Tedy neco jako kdyz si dojdu se dzbanem pro pivo do hospody - bude to otazka ceny (a take rychlosti - mam-li chut na tocene pivo, asi nebudu hodinuapul cekat).
  Pri (trochu) vetsich objemech jim uz konkuruji klasicke pivoprodejny s rozvozem (male vychlazene 5litrove soudky).
  Zajimalo by mne, zda zustanou jen u tech lahvi max. 1,5 listru, nebo pridaji i vetsi objemy - to by mi z obchodniho hlediska davalo vetsi smysl.

 • 5. 11. 2018 21:41

  K (neregistrovaný)

  Do devadesáti minut ti doručí pivo za bezkonkurenční ceny. 1,5 litru za 174Kč. Když si je objednáte 3x jeden a půl litru, tak je to za trojnásobek té částky.
  Krom toho mi to píše "Nejbližší termín doručení po Praze je Úterý, 06.11.2018 14:30 - 16:00", takže asi večer pivo nerozváží.
  Chudáci investoři.

  https://www.peevo.cz/pivo/12-mazak-11-extra-horka.html#/27-objem_a_typ_lahve-15_l_plast

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).