Hlavní navigace

Večerní vysílání TV Barrandov už tvoří jen pořady Jaromíra Soukupa

Sdílet

Filip Rožánek 5. 10. 2021
Jaromír Soukup Autor: TV Barrandov

Televizní stanici Barrandov opustil moderátor Honza Musil, který pro ni natáčel pořad Nebezpečné vztahy. Na obrazovkách už budou jen starší díly. Večerní schéma stanice teď od pondělí do pátku tvoří výhradně pořady Jaromíra Soukupa, menší prostor má majitel a ředitel Barrandova pouze o víkendu.

Nejnovějším přírůstkem v seznamu pořadů je talk show Na ostří nože se Soukupem. Mediální podnikatel dále provází pořady Týden podle Jaromíra Soukupa, Moje zprávy, Hovory Kalousek Soukup, Aréna Jaromíra Soukupa, Instinkty Jaromíra Soukupa a Duel Jaromíra Soukupa. Mimo večerní čas se objevuje ještě v magazínech Vaření se Soukupem a Na rovinu se Soukupem.

V pondělí 4. října 2021 dosáhla TV Barrandov v hlavním vysílacím čase podílu na sledovanosti 2,04 procenta. „TV Barrandov zasáhla se svými pořady v průběhu večera celkem 263 000 diváků,“ uvedla stanice na svých internetových stránkách. Diváckým zásahem se v metodice měření sledovanosti myslí počet lidí, kteří si vysílání pustili souvisle nejméně po dobu tří minut.

Ukázkové schéma TV Barrandov (5. 10. 2021)

  • 20:10 Moje zprávy
  • 20:15 Předvolební Aréna Jaromíra Soukupa
  • 21:30 Týden podle Jaromíra Soukupa
  • 22:10 Na ostří nože se Soukupem
  • 22:35 Duel Jaromíra Soukupa
  • 23:00 Předvolební Aréna Jaromíra Soukupa

Jaromír Soukup dále ovládá mediální agenturu Médea a vydavatelství Empresa Media. V pátek 1. října 2021 jako jediný akcionář rozhodl o navýšení základního kapitálu společnosti Médea o 100 milionů korun. „Tímto považuji celou debatu o finančních potížích Médey za ukončenou. Před společností Médea je v příštích týdnech a měsících boj s konkurencí o nové klienty. Představíme nové služby  a vize naší agentury. Jsme a zůstaneme lídrem trhu,“ oznámil Soukup.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.