Hlavní navigace

Vodafone nabízí tarif s neomezenými daty pro jednotlivce, cena je ale vysoká

29. 10. 2019

Sdílet

Vodafone - logo Autor: Vodafone ČR

Vodafone oznámil novinky ve svých tarifech, které začnou platit od 1. listopadu. Po multitarifech, které představil v červnu, přichází s nabídkou „neomezených“ dat také pro jednotlivce.

Pokud chcete u Vodafonu mobilní tarif s neomezenými a nezpomalovanými mobilními daty (a také voláním a SMS), zaplatíte za něj 1 799 Kč měsíčně. Když si přikoupíte i pevné připojení (od UPC nebo Vodafonu), dostanete se na 1 996 Kč za měsíc (1 597 Kč za mobilní služby a 399 Kč za pevné připojení). Podmínkou je smlouva na 24 měsíců (bez závazku a bez pevného internetu cena podle ceníku stoupne na 2 249 Kč měsíčně).

Lépe působí nabídka tarifů Red s limitovanými datovými balíčky. 15 GB dat (opět s neomezeným voláním a SMS) vyjde (bez pevného připojení) na 799 Kč měsíčně, 40 GB dat pak na 1 099 Kč. U obou tarifů platí tato cena s dvouletým úvazkem a část datového přídělu se musí aktivovat každý měsíc v mobilní aplikaci.


Autor: Vodafone

Vodafone přidal zajímavou nabídku pro jednotlivce také ke svým multitarifům Neomezený, které jsou omezeny rychlostním stropem 10 Mbit/s a nutností koupit si za nejméně 399 Kč i pevné připojení od UPC nebo Vodafonu. Nabídka pro jednotlivce stojí 1 198 Kč měsíčně (pokud už máte pevné připojení od Vodafnu nebo UPC, vyjde vás SIM na 799 Kč za měsíc) a operátor ji nabízí v akci od 1. listopadu 2019 do 31. ledna 2020.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).