Hlavní navigace

Weby Economie měly výpadek, nepřihlásíte se ani do e-mailu na Centru či Atlasu

24. 5. 2018

Sdílet

E-mail - Centrum.cz

Aktualizace 14:45 – Podle vyjádření ředitele komunikace a marketingu Economie Jakuba Kašpara se už podařilo obsahové weby znovu zpřístupnit. Administrátoři teď ještě pracují na zprovoznění freemailových schránek, což ještě nějakou dobu zabere. Příčinu výpadku zatím firma neuvedla.

Původní zpráva:

Weby vydavatelství Economia dnes po poledni postihl výpadek. Momentálně se nedá dostat ani na obsahové weby, jako je Aktuálně.cz nebo iHNED.cz, ani na portály Centrum.cz, Volny.cz nebo Atlas.cz.

Uživatelé se tak nepřihlásí například do svých freemailových schránek. Když už se web portálu načte a podaří se zadat přihlašovací údaje, dostane se uživatel jen na stránku s chybovou hláškou:

„Vážení uživatelé, v tuto chvíli evidujeme drobný výpadek, kvůli kterému se nelze připojit k e-mailovým službám. V současné době usilovně pracujeme na opravě,“ informovala v 12:29 firma na Facebooku.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Šéfredaktor Lupa.cz a externí spolupracovník Českého rozhlasu Plus. Dříve editor IHNED.cz, předtím Aktuálně.cz a Českého rozhlasu. Najdete mě na Twitteru nebo na LinkedIn

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).