Hlavní navigace

Zákazníci Vodafonu budou moci využívat OTT službu Skylinku bez čerpání datového tarifu

11. 3. 2019

Sdílet

Skylink Autor: M7 Group

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink se domluvil se společností Vodafone, jejíž zákazníci tak budou moci od 25. března sledovat televizní programy z nabídky OTT plafotmy operátora bez čerpání mobilních dat z jejich tarifu. Mobilní data spotřebovaná při využívání aplikace Skylink Live TV se nebudou započítávat do účtovaného datového objemu v případě, že uživatelé budou mít aktivovanou službu Vodafone Video Pass. 

Na podporu nově navázané spolupráce nabízí Skylink zájemcům možnost vyzkoušet si službu Skylink Live TV zdarma po dobu třiceti dní. Zkušební verze nabízí plný přístup do všech nabízených služeb, včetně sedmi denního televizního archivu a zpětného přehrávání vybraných pořadů.

ROZHOVOR: Podle Jaromíra Glisníka nahrává blokování programů ilegálnímu příjmu

Společnost M7 Group, která na českém a slovenském trhu provozuje největší satelitní platformu Skylink, se s Vodafonem domluvila na spuštění nové služby teprve před několika dny, „Televize v mobilu je dalším krokem na naší cestě od čistě satelitního operátora k plnohodnotné vysílací platformě využívající všech dostupných technologických možností. Chceme divákům poskytnout možnost sledovat jejich oblíbené programy bez omezení a odečet dat byl limitujícím faktorem,“ vysvětli důvody pro navázání spolupráce s mobilním operátorem Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group. „

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).