Hlavní navigace

Zboží z aukcí na Aukro.cz je nově možné posílat přes Zásilkovnu

13. 5. 2019

Sdílet

Aukro.cz

Český aukční server Aukro.cz navázal spolupráci s logistickou firmou Zásilkovna. K odeslání zboží, koupeného nebo prodaného v aukcích, tak mohou zákazníci nově využít služby právě této kurýrní společnosti, oznámily firmy.

Zboží lze odesílat na kterékoli z výdejních míst Zásilkovny. Zákazníci mohou využít novou službu pro posílání balíků Mezi námi, kterou Zásilkovna spustila koncem letošního dubna.

Firmy pak mohou využít partnerský program Zásilkovny. „Pro podnikatele, kteří mají smlouvu se Zásilkovnou, bude proces s odesíláním zboží prodaného či zakoupeného na Aukru fungovat podle již stanovených podmínek. Navíc se jim otevře nový distribuční kanál pro prodeje na Aukru. Podnikatelům, kteří smlouvu se Zásilkovnou nemají, se stačí zaregistrovat na jejich webových stránkách, získat partnerskou smlouvu a začít využívat výhody vzájemné spolupráce,“ upřesňuje Aukro.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 13. 5. 2019 15:10

  TDS

  Uloženka už v kopru je poslední rok, minimálně pro eshopy se svou cenovou šílenou politikou "trestu" za menší počet zásilkek v měsíci, neustálými změnami poboček, nulovým zákaznickým servisem a zadržováním dobírek na 2-3 týdny od dopravců...
  Bohužel, byl to fajn a dobře funkční model minimálně pro ta větší města, ale Zásilkovna je převálcovala.

 • 13. 5. 2019 15:14

  TDS

  Ono jestli to tenkrát nebylo tím, že majitel Aukra byl nějak stejný nebo ve stejné skupině jako Uloženka, navíc to dávalo smysl. Ale že teda zlikvidují i P4 pobočku, to jsem nečekal...
  Dneska je Aukro samostatné, tak se vyvíjí jiným směrem a po velkých problémech bych řekl, že se to trochu zase zlepšilo.

 • 13. 5. 2019 13:10

  bez přezdívky

  Mám takový dojem, že Ulozenka.cz jde do kopru a za chvíli to tady zabalí.. nejenom, že vůbec neexpanduje, ale svou "vlajkovou" hlavní pobočku u metra Vyšehrad za týden a něco zavřou - ale pro jistotu už na ní minulý týden přestali přijímat zásilky k odeslání.. A to prosím Uloženka byla před lety označována jako Aukro výdejní místo.. očividně už o ní Aukro nestojí a já se jim ani nedivím.

 • 13. 5. 2019 15:11

  TDS

  Trošku mi vadí, že soukromá osoba, se kterou je více práce (nutnost na pobočce řešit štítky atd.) má cenu zásilky v podstatě stejnou, ne-li nižší, než eshop jako partner. To se Zásilkovně trochu nepovedlo. Otázka je zda to není "zaváděcí" cena, ale to nikde nepsali.

 • 13. 5. 2019 9:57

  Martin P.

  Čistě subjektivní postřeh, že zboží z bazarů a aukcí chtějí posílat nejlevnější dopravou nejčastěji jisté socioekonomické skupiny, které nejsou moc kompatibilní s takovým "online" model jako je Zásilkovna. Stejně jako jim nevyhovoval Letgo model instantního online přístupu , nebo přechod Spolujízdy na Blablacar.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).