Hlavní navigace

Zbrojení Jakuba Havrlanta na Vánoce v Mallu pokračuje. Zapojuje mobily

7. 11. 2016

Sdílet

E-shop pod vedením zakladatele investiční skupiny Rockaway spustil novou, responzivní verzi e-shopu. Objednávky přes displeje mobilních telefonů a tabletů totiž tvoří v obchodě kolem patnácti procent. Firma to oznámila v tiskové zprávě.

Nový web byl spuštěn i na dalších trzích, kde e-shop působí. Mobilní Ježíšek tak bude moci řádit i v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku, Slovinsku a Slovensku. „V rámci testování UX jsme zohledňovali například i to, jaký je podíl praváků a leváků nebo jak se uživatelé orientují na displeji telefonu. Tomu je přizpůsobena navigace menu,“ dodává projektová manažerka Mallu Štěpánka Kovaříková

Podle zkušeností obchodu se zatím na mobilních zařízeních prodává nejvíc móda, hračky pro děti a vybavení domácnosti. Mobily už zapojuje i další velký hráč v tuzemském e-commerce.

Vývoj a ambice mobilní aplikace Alzy popisoval minulý týden na konferenci Mobile Internet Forum Filip BocekChceme letos z mobilů překonat tržby ve výši tří miliard, překročit podíl dvaceti procent ze všech objednávek a zároveň bychom rádi v prosinci překonali v tržbách přes aplikaci půl miliardy korun,” popisoval plány svého oddělení. Aplikace připravujeme už pět let, ale až poslední dva roky v rámci interního týmu,” vysvětlil.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 9. 11. 2016 9:56

  MALL.CZ (neregistrovaný)

  Dobrý den, Radku,

  z Vašeho komentáře cítíme, že jste měl nepříjemnou zkušenost při nákupu u naší společnosti. Tato situace nás mrzí a samozřejmě bychom případné pochybení rádi prověřili a nabídli Vám vhodnou kompenzaci. Mohl byste nás kontaktovat do e-mailu overeno@mall.cz ? Pokud se nejedná o aktuální problém, prosím, přijměte naši omluvu za způsobené nepříjemnosti a budeme rádi, když se k nám v budoucnu ještě vrátíte.
  Akce Garance doručení nám tedy již skončila, ale určitě se můžete těšit na nové a taktéž lákavé akce.
  Momentálně jsme například rozšířili počet výdejních míst, v dalších městech doručujeme objednávky i v sobotu. V Praze Vám dokážeme zásilku doručit i v den objednání. Naše služby se snažíme neustále zlepšovat a pro naše zákazníky zajistit co nejkratší lhůtu pro doručení.

  Sledujte i nadále naši stránku na Facebooku, kde se o všech akcích vždy dozvíte.

  Děkujeme!

  Team MALL.CZ

 • 7. 11. 2016 12:16

  Radek (neregistrovaný)

  Tak nejdřív ať si vyřeší problémy s distribucí zboží, podle ohlasů na Fb jim to pořád kripluje.
  Do té doby můžou zbrojit jak chtějí, já nakupuju jinde. Až bude garance DORUČENÍ (nikoli imaginární předání nějaké přepravce, která pak stejně nezná číslo balíku, protože Mall lže), pak možná Mall zase zkusím, když nebudu na zboží spěchat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality

Po klasickém desetiletém novinářském kolečku (on-line, papír, televize) se vrátil zase na web a je mu dobře. Více na LinkedIn.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).