Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Agregátor taxipřepravy Liftago sází na šíření aplikace za podíly z jízd od Anonymous - Pomuze-li to ke zvyseni poctivosti taxikaru, tak to...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 2. 2014 12:13

  Anonymous (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Pomuze-li to ke zvyseni poctivosti taxikaru, tak to bude velmi uzitecna vec.

  "v centru Prahy trvat podobnì krátce" - mno pokud shanim taxika, tak to neni zrovna v centru prahy, tam s dopravou problem nemam; kde problem mam je mimo centrum, kam pristaveni taxiku trva dele, nez prujezd prahou z jednoho konce na druhy (proboha proc?!).

  "alternativou k vlastnímu autu" - tak to bude nutne udelat neco zcela zasadniho s cenou jizdy taxikem. to bych musel mit mnohonasobne vyssi prijmy, abych misto vlastniho auta pouzival v praze taxiky. Pokud by se to (alternitiva k vlastnimu autu) povedlo, tak bych mohl konzumovat alkohol ;-) (ostatne jsou zeme a mesta, kde je taxi zcela bezny dopravni prostredek, tak proc by to v praze neslo; ostatne staci opustit prahu, neni ani treba jezdit do ciziny).

  Co do opravneni aplikace - neslo by to udelat take jako webovou aplikaci pres prohlizec?

 • 18. 2. 2014 13:15

  bez přezdívky

  Zajímavé postřehy :-) V centru Prahy se stále odehrává většina byznysu, proto nám tak záleží na tom, aby právě tam byly největší dojezdy. Každopádně se nám kapacita odstředivě rozšiřuje, takže schválně vyzkoušejte, a kdyžtak mi napište postřehy - pokud často používáte taxíka, rád Vám tu jízdu zaplatím výměnou za zpětnou vazbu!

  Alternativa k vlastnimu autu narazi nejen na taxi, ale dalsi druhy prepravy, ktere chceme agregovat. Cena taxi závisí na spoustě věcí, kromě kvality a spotřeby samotného auta také na dojezdových vzdálenostech - ty my snižujeme (uživatelé si u nás vybrají z dostupných taxíků z blízkého okolí), takže by se mohl snížit cena, aniž by to mělo dopad na rentabilitu řidiče. Dnes bohužel kolikrát musí jezdit za ceny typu 16-17, které jim při delších dojezdech sotva pokryjou náklady na benzín, natož aby jim zaplatili měsíční paušály co platí a údržbu auta (proto mimochodem má Praha taxíky v tak mizerném stavu). My tohle chceme trochu "zoptimalizovat" a dávat zakázky z blízkosti - bude rád zákazník i řidič.. Mějte se, Ondřej

 • 18. 2. 2014 13:16

  bez přezdívky

  a ano, webovou verzi plánujeme ;-)