Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Airbnb naráží i v Evropě, dostal pokutu 30 tisíc eur od katalánských úřadů od jezevec - nebudou drožkáři, protože uber. takže se nevyrobí stovky...

Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.

 • 11. 7. 2014 17:53

  jezevec (neregistrovaný) ---.dobnet.cz

  nebudou drožkáři, protože uber. takže se nevyrobí stovky aut, taxametrů, a ubyde tisíce pracovních míst, ..... a dalších u kterých až dosud nakupovali.
  nebudou knížky, protože uložto. takže přijde o práci stovky knihkupců, skladníků, nakladatelů, ..... a dalších u kterých až dosud nakupovali.
  nebudou hotely, protože airbnb. takže přijde o práci stovky služek a pokojských, údržbářů, kuchařů, řidičů, ..... a dalších u kterých až dosud nakupovali.
  kde tohle skončí?
  společnost prvobytně-pospolná, kde každý si něco umatlá doma a za něco to smění, ale v podstatě nikdo nepracuje a nikdo neplatí žádné daně? jsem zvědav nakolik je to sukcesívní.
  čímž nevolám po zákazech, jen se zamýšlím nad jejich dopady.

 • 11. 7. 2014 17:58

  Lol Phirae (neregistrovaný) 2001:470:6f:----:----:----:----:----

  nebudou drožkáři, protože uber

  To bude veliké neštěstí, když nebudou v Praze drožkáři alias vyžrané prase v adidaskách s nulovou znalostí jazyků, u nějž doprava z centra na letiště stojí víc, než třeba následná letenka do Londýna.

 • 11. 7. 2014 20:23

  Ano (neregistrovaný) 88.103.137.---

  Radeji priplatim 10% z ceny za unifikovanou sluzbu, ktera ma nejaky mozek, nejake centrum, kteremu mohu pripadne zatopit pod kotlem, kdyz budu nespokojeny nez tyhle hippie indie hipster crowd funded blbinky.

  Hotelieri neprijdou o zakazniky, to se jen socky presunou z motelu k sousedovy. Neni nad full service s posilovnou, bazenem, restauraci a uklidem + pekne prostredi atd.