Hlavní navigace

Názory k článku Analog byl o překrytí, digitál je o pokrytí, tvrdí Česká televize

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 9. 2010 13:13

  bez přezdívky
  myslím, že by ČT měla rovnou na ty dokrývače "nad rámec" zapomenout, ušetřila by peníze, než je vyhodit za něco, co stejně nikdo nevyužije, přílepku pražských patlalů kašlajících na moravu stejně se stejně nezbaví!!! :-))) no nic toš, když už mě ta ČT posílá na žebřík ... toš povalím asi namontovat ten satelit té paní, co chce příjem na 3TV .... když to tak ta ČT v Praze chce ... co jsme potom my na moravě že :-)))
 • 23. 9. 2010 14:26

  K-A-R-L-O-S
  Takže podle toho v malých vesnicích by měl být MUX1,pokud tam nezasahuje hlavní zásahový vysílač signálem,takže v Ústí a myslím Benešov nad ploučnicí tam by mux2 by neměl být vůbec a je tam,takže těch 1500 obyvatel nemusí být nutně respektováno,když se komerčníci na tom dohodnou s ČT,takže pokud se dokáží dohodnout,může být i ve Kdyní na Korábu nebo podobných pidi míst...
 • 23. 9. 2010 13:10

  bez přezdívky
  takže se dozvídáme přesně to, co jsem předpovídal asi před 4mi lety - že se vybudují dokrývače primárně pro programy ČT, ale na některých budou chybět komerční programy, takže půjde v podstatě o vyhazování peněz daňových poplatníků vzduchem doslova a do písmene, protože v dnešní době už není nikdo, komu by stačily 4 programy ČT bez novy a primy, takže tyto dokrývače stejně nikdo přijímat nebude a pořídí si satelit, takže ČT trošku oklikou nechává vlka nažrat tak, aby koza zůstala celá neboli - naplní své poslání půjde i "nad rámec" počtu dokrývačů, aby moraváci neřvali, že na ně dokrývače nevyšly, ale protože tam budou chybět komerční kanály, tak to stejně moraváci nevyužijou a budou muset pokračovat v satelitní abonenci ... jinými slovy ČT si vytváří alibi, naplňuje literu zákona ale stejně moravu obklopuje parabolami, proč mě ten pražský přístup nepřekvapuje ... :-)))