Hlavní navigace

Aplikace NBA Game Time včetně přenosů z NBA s podporou Google Chromecast

25. 11. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Chromecast se dočkal také podpory pro aplikaci TED, která patří stejnojmenné neziskové organizaci nabízející videorozhovory a vystoupení zajímavých osobností. U některých je i čeština.

Oficiální aplikace nejvyšší americké basketbalové soutěže NBA s názvem NBA Game Time konečně podporuje mini počítač Chromecast od Googlu. Díky streamovacímu zařízení, které se v České republice zatím oficiálně neprodává, ale přesto je ho možné bez problémů v internetových obchodech sehnat, je možné na velké obrazovce sledovat veškeré dění z NBA, a to včetně živých přenosů. Ty jsou pochopitelně zpoplatněny a nejsou zrovna z nejlevnějších. Nejdražší předplatné „League Pass Premium“ vyjde na 4400 korun, nižší varianta „League Pass“ stojí přibližně o tisícovku méně. Sestřihy zápasů jsou bezplatné.

ČTĚTE TAKÉ: Novinky pro Chromecast od Googlu: revoluční N24 nexT a španělská La Liga

MM socky3

Chromecast se dočkal také podpory pro aplikaci TED, která patří stejnojmenné neziskové organizaci, jejíž kořeny sahají do roku 1984. Na „klíčence“ od Googlu se tak v podstatě objevila jako dárek divákům ke svým třicátým narozeninám. TED nabízí video přednášky a prezentace lidí napříč všemi obory. Můžete zde najít například vystoupení bývalého šéfa Microsoftu Billa Gatese s jeho manželkou Melindou, ale i těch, kteří tuzemskému divákovi na první pohled nic neřeknou, ale jejich vyprávění doslova upoutá do sedačky. Jedním z účastníků akce TED byla před několika měsíci i bývalá šéfka Nových médií ČT Pavlína Kvapilová.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.