Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Apple čelí hromadné žalobě kvůli Wi-Fi Assist v iOS 9 od BobTheBuilder - Ten závěr se mi nezdá: aktualizace přes LTE...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 29. 10. 2015 7:39

  BobTheBuilder

  Ten závěr se mi nezdá: aktualizace přes LTE stahuje jen po výslovném souhlasu. A popsané mi build 10166 nedělá, tak nevím.
  Kromě toho, máte-li malý FUP, tak stejně musíte mobilní data vypnout, protože se můžou používat na pozadí (na to W10M upozorňuje) - ale tohle platí snad všude.

 • 27. 10. 2015 16:18

  peta (neregistrovaný) 62.209.192.---

  stejné je to we windows 10

  A protože jsme na webu kde by se čtenáři nemuseli bát si nainstalovat technické preview windows 10 do mobilu (a které fungují celkem v pohodě) - dejte si na to bacha.

  Já mám doma 2 wifi, jednu zabezpečenou doma a jednu nezabezpečenou na zahradě. Doma jsem upgradoval windows 8.1 na windows 10 v telefonu, ve windows 8.1 jsem tuhle volbu "používat mobilní data v připadě slabé wi-fi" vypnul, ale windows 10 to měly zapnuté defaultně. Takže jsem upgradnul z 8.1, blbec telefon se nejdřív snažil z domu připojit na nezabezpečenou síť venku na zahradě,což se mu povedlo, ale měl slabý signál,takže přepnul na data....místo aby se přihlásil k té zabezpečené (kam znal heslo)

  No a přes LTE stáhnul aktualizaci a sežral mi mobilní data doslova za pár sekund.