Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Apple: Nový čtyřpalcový iPhone, nový iPad, ale žádné ovace ve stoje od Baytik - Apple opet dokazal vyslyset hlasy, ktere ostatni v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 22. 3. 2016 10:52

  Baytik

  Apple opet dokazal vyslyset hlasy, ktere ostatni v honbe za marketingovymi parametry ignorovali. Takze sice zadna revoluce, ale opet svym zpusobem zlomovy okamzik. Logicky, ocekavatelny, a presto vsemi ostatnimi nepochopitelne ignorovany.

 • 23. 3. 2016 9:02

  thr

  To o minimu zájemců je fór měsíce :-)
  Co vidím kolem sebe, tak iPhony 5S se nakupovaly hodně a zdaleka ne vždy to bylo o ceně, lidí, kteří opravdu chtěli slušný malý telefon bylo a je až dost. A to, že je nyní v této velikosti dostupný s velmi nadupanými vnitřnostmi zájem jen zvedne.
  Samozřejmě to není pro každého, já sám třeba preferuji velký (u mě IP6 plus), ale lidí s preferencí malého provedení je zřejmě daleko víc, než si marketingová oddělení připouští.

  On je právě jistý rozdíl Applu proti ostatním výrobcům v tom, že u nich je větší schopnost odpoutat se od předhánění se ve funkcích cílených vyloženě do letáku, ač jsou fakticky nanic a zachování jisté schopnosti zamyšlení nad tím, co určité skupiny zájemců opravdu chtějí... Neříkám že jsou v tomto ohledu nějaký vzor dokonalosti, to ani náhodou, jenže ostatní jsou v tomto mimo úplně :-(

  Osobně bych se byl ochoten vsadit, že iPhone SE bude mít velký úspěch a že se ostatní výrobci jako obvykle brzy začnou vézt a také vydávat plně vybavené modely (neořezané) v menší velikosti, koneckonců u Samsungu se už něco o novém "mini" proslýchá.

 • 23. 3. 2016 8:42

  Martin P.

  ROFL... ...jasně z českého trhu se výrobci posadí na zadek. iPhone 5SE je atypický produkt a ukáže se jestli se chytí a jestli ostatní se přidají .

  jinak zlí jazykové totiž hovoří o tom, že největší prodeje měl iPhone na přelomu 2014 / 2015 a pak klesají.

 • 22. 3. 2016 22:50

  Jantar (neregistrovaný) 46.253.96.---

  je to tak, bohužel. Mám na starosti import (jmenovat je zbytečné) značky telefonů a je to jak do dubu, naříkám ať znovu začnou vyrábět alespoň 4,5" lépe 4" že toho prodám vagon....bohužel, stále odpověď že ne, že po evropě i ve světě nemají požadavky na malé úhlopříčky........ Nejhorší je že jsem zkusil najít nějakého slušného výrobce s malou úhlopříčkou a nic.....

 • 22. 3. 2016 11:44

  qwertz (neregistrovaný) 46.101.200.---

  Otázka je kolik těch hlasů je.

  Například délka podpory u androidu je taky velké téma. Mainstream dostává záplaty pár týdnů, pokud nějaké dostane, highend s velkou slávou podporují jak dlouho? 18 měsíců? Směšné! A máte pocit, že by Samsung, LG a další nějak reagovali? Skutečnost bude taková, že průměrnému majitely Galaxy S7 je úplně u prdele, že za pár měsíců se z toho stane nepodporovaná cihla, kterou následně může napadnout kdokoli (se všemi důsledky typu šmírování, odposlouchávání, krádeže identity, dat....) Kdyby byla poptávka, nepochybně by existoval Android s normální úrovní a délkou podpory. Lidem je to fuk. Totéž platí o 4" telefonech, zákazníků bude minimum. Jen se o tom víc mluví.