Hlavní navigace

Apple skutečně získá Color Labs, potvrzuje to žaloba

Daniel Dočekal

Jeden ze zakladatelů společnosti Color Labs (provozující mobilní aplikaci Color) žaluje jak představenstvo Color Labs, tak CEO společnosti Billa Nguyena. Adam Witherspoon v žalobě uvádí, že Nguyen zodpovídá mimo jiné za to, že Witherspoonovi znemožnil být najmut Apple v rámci akvizice. Samotná žaloba je hodně osobní a naznačuje, že vztahy mezi Witherspoonem a Nguyenem nelze označit jako zcela běžné.

Doba čtení: 1 minuta

Jeden ze zakladatelů společnosti Color Labs (provozující mobilní aplikaci Color) žaluje jak představenstvo Color Labs, tak CEO společnosti Billa Nguyena. Adam Witherspoon v žalobě uvádí, že Nguyen zodpovídá mimo jiné za to, že Witherspoonovi znemožnil být najmut Apple v rámci akvizice. Samotná žaloba je hodně osobní a naznačuje, že vztahy mezi Witherspoonem a Nguyenem nelze označit jako zcela běžné.

Electronista navíc uvádí, že řada z původních zaměstnanců se stává zaměstnanci právě Apple, které mělo získat kompletní tým inženýrů, značku, duševní vlastnictví a kód. O možné koupi Color Labs se začalo spekulovat v říjnu a více se o aplikaci Color dozvíte ve starším článku Color by ráda rozvrátila sociální sítě. Fotkami.

Zdroj: Color Labs acquisition confirmed by lawsuit against CEO

Našli jste v článku chybu?