Hlavní navigace

Autoři IdeasWatch připravují web na propagaci mladých českých vědců

Michal Hudeček

Po webu IdeasWatch, který umožňuje sdílet nápad na výrobek nebo službu, připravuje firma Maintop Business spuštění webu Objev.mě. Ten by měl usnadnit mladým vědcům a čerstvým vysokoškolským absolventům, kteří se chtějí věnovat vědecké činnosti, najít pro svůj projekt sponzora.

Doba čtení: 1 minuta

Firma Maintop Businesses přichází po IdeasWatch s dalším neziskovým webem s názvem Objev.mě, tentokrát na podporu mladých českých vědců.Vzhledem k podfinancování české vědy jsou mladí doktorandi a čerství absolventi, kteří se chtějí nadále věnovat vědecké činnosti, nuceni sami shánět patrony či komerční partnery, kteří by byli ochotni na jejich výzkum přispět.

Více o projektu IdeasWatch, který nedávno oznámil expanzi na britský trh, se dozvíte v rozhovoru s jeho zakladatelem Michalem Hudečkem.

Připravovaný web Objev.mě bude umožňovat mladým vědcům vytvořit jednoduchou a zároveň profesionální prezentaci sebe a své práce a usnadní jim tak hledání svého sponzora. Zároveň by měl ukázat i široké veřejnosti, že v Čechách existuje řada talentovaných mladých lidí, kteří věnují svůj čas prohlubování lidského poznání.V současné době je možné na webu zanechat e-mail, na který bude zasláno info, jakmile bude Objev.mě oficiálně spuštěno.

Našli jste v článku chybu?