Hlavní navigace

Bavorský rozhlas spustí digitální okruh Puls FM, který nahradí stanici on3radio

Posluchači z Čech mohou zachytit digitální okruh on3radio prostřednictvím technologie DAB. Program je součástí bavorského multiplexu šířeného na kanálu 12D.
Lukáš Polák 29. 4. 2013
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Bavorský rozhlas (Bayerische Rundfunk) se připravuje na spuštění digitálního okruhu Puls FM, který nahradí stávající on3radio. Tento krok proběhne 15. Května. Informuje o tom server Satnews.de. Stanice v současné době zatím nemá k dispozici vlastní webové stránky. Adresa www.puls.fm zájemce přesměruje na portál rozhlasové stanice on3radio. Bližší informace najdete zájemce na webu: www.diesesneueradio.de. Okruh je zachytitelný i na území Čech, a to z bavorského rozhlasového multiplexu šířeného na kanálu 12D. Jeho složení je k dispozici zde.

Content tip témata

NEPŘEHLÉDNĚTE: Středoněmecký rozhlas MDR si vyzkouší v rámci DAB přenos prostorového zvuku

on3radio je digitální okruh, který je věnovaný čistě mladým posluchačům. Vznikl z dnes již neexistujících stanic Das Modul a Bavarian Open Radio. Mladé generaci nabízí komunikaci nejen prostřednictvím webových stránek, ale například i sociálních sítí, jako jsou Facebook nebo Twitter. Co se týká hudebního výběru, ten je poměrně široký. Přibližně 20 % ve vysílání tvoří domácí kapely. Stanice začala vysílat v květnu 2008, to znamená, že změna, která je naplánovaná na polovinu příštího měsíce, proběhne téměř přesně pět let od jejího startu.