Hlavní navigace

Byla spuštěna internetová televize o medicíně

13. 3. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Prostřednictvím portálu Play.cz zahájila svůj provoz internetová televize Medic TV, což je projekt bývalého televizního moderátora a lékaře Romana Šmuclera. Televize se orientuje na medicínu. V tuto chvíli je určena hlavně pro širší odbornou veřejnost, tj. lékaře, kteří v dané věci nejsou specialisty. S výrobou filmů pro odborníky včetně záznamů kongresů máme zkušenost z jiných projektů. V budoucnu bude těžiště naší práce pro odborníky především v získávání a zpracování pravidelných informacích…

Prostřednictvím portálu Play.cz zahájila svůj provoz internetová televize Medic TV, což je projekt bývalého televizního moderátora a lékaře Romana Šmuclera. Televize se orientuje na medicínu. V tuto chvíli je určena hlavně pro širší odbornou veřejnost, tj. lékaře, kteří v dané věci nejsou specialisty. S výrobou filmů pro odborníky včetně záznamů kongresů máme zkušenost z jiných projektů. V budoucnu bude těžiště naší práce pro odborníky především v získávání a zpracování pravidelných informacích o nejnovější trendech jednotlivých lékařských oborů. Medicína se tím může hodně zdemokratizovat, vysvětluje Roman Šmucler v rozhovoru pro Play.cz. Videa, která jsou dostupná ve třech různých kvalitách nebudou jen v češtině, ale také v angličtině, němčině a ruštině. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.