Hlavní navigace

Campus Party Europe a možnost vyhrát vstupenky zdarma na největší festival technologií

Daniel Dočekal

Od 21. do 26. srpna proběhne v Berlině (bývalé letiště Tempelhof) největší festival technologií na světě pod názvem Campus Party Europe. Akci pořádá  Futura Networks a spolupořádá/sponzoruje Telefónica.  Přítomnost druhého jmenovaného nabízí zajímavou šanci vyhrát vstupenku zdarma – v ČR bude rozdáno 500 vstupenek obsahujících nejenom účast na akci, ale také ubytování ve stanovém městě a dopravu z ČR a do Německa (detaily viz Zveme Vás na největší technologickou párty – Campus Party Europe).…

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od 21. do 26. srpna proběhne v Berlině (bývalé letiště Tempelhof) největší festival technologií na světě pod názvem Campus Party Europe. Akci pořádá  Futura Networks a spolupořádá/sponzoruje Telefónica. 

Přítomnost druhého jmenovaného nabízí zajímavou šanci vyhrát vstupenku zdarma – v ČR bude rozdáno 500 vstupenek obsahujících nejenom účast na akci, ale také ubytování ve stanovém městě a dopravu z ČR a do Německa (detaily viz Zveme Vás na největší technologickou párty – Campus Party Europe). Máte jedinečnou šanci zúčastnit se akce s kapacitou až 10 tisíc účastníků.

KL-tip-hlasovani2019

Pokud se chcete pokusit vyhrát vstupenky, je to (relativně) snadné, postačí tweetnout v angličtině nápady, jak zlepšit svět pomocí digitálních technologií. Tweet je nutné opatřit hashtagem #I4DA a ideálně také hashtagem pro téma, kterému se váš tip věnuje (#YouthEmployment, #AgingWell, #Enterpreneurship, #Health a #InternetRights).

Campus Party Europe najdete na Twitteru pod @campuspartyeu, na Facebooku jako Campus Party Europa či přímo na webu www.campus-party.eu. Nechybí ani profily na Google+Pinterest.com, Youtube.com a blog na Posterous.com. S ohledem na záběr v sociálních médiích bude zajímavé sledovat, jestli se pořadatelům podaří udržovat je živé a aktuální.