Hlavní navigace

Campus Party Europe a možnost vyhrát vstupenky zdarma na největší festival technologií

18. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Od 21. do 26. srpna proběhne v Berlině (bývalé letiště Tempelhof) největší festival technologií na světě pod názvem Campus Party Europe. Akci pořádá  Futura Networks a spolupořádá/sponzoruje Telefónica.  Přítomnost druhého jmenovaného nabízí zajímavou šanci vyhrát vstupenku zdarma – v ČR bude rozdáno 500 vstupenek obsahujících nejenom účast na akci, ale také ubytování ve stanovém městě a dopravu z ČR a do Německa (detaily viz Zveme Vás na největší technologickou párty – Campus Party Europe).…

Od 21. do 26. srpna proběhne v Berlině (bývalé letiště Tempelhof) největší festival technologií na světě pod názvem Campus Party Europe. Akci pořádá  Futura Networks a spolupořádá/sponzoruje Telefónica. 

Přítomnost druhého jmenovaného nabízí zajímavou šanci vyhrát vstupenku zdarma – v ČR bude rozdáno 500 vstupenek obsahujících nejenom účast na akci, ale také ubytování ve stanovém městě a dopravu z ČR a do Německa (detaily viz Zveme Vás na největší technologickou párty – Campus Party Europe). Máte jedinečnou šanci zúčastnit se akce s kapacitou až 10 tisíc účastníků.

Cloud23

Pokud se chcete pokusit vyhrát vstupenky, je to (relativně) snadné, postačí tweetnout v angličtině nápady, jak zlepšit svět pomocí digitálních technologií. Tweet je nutné opatřit hashtagem #I4DA a ideálně také hashtagem pro téma, kterému se váš tip věnuje (#YouthEmployment, #AgingWell, #Enterpreneurship, #Health a #InternetRights).

Campus Party Europe najdete na Twitteru pod @campuspartyeu, na Facebooku jako Campus Party Europa či přímo na webu www.campus-party.eu. Nechybí ani profily na Google+Pinterest.com, Youtube.com a blog na Posterous.com. S ohledem na záběr v sociálních médiích bude zajímavé sledovat, jestli se pořadatelům podaří udržovat je živé a aktuální. 

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).